GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 9401142
nr 940 1142
Tallrikar
7 st. Kina, blå/vitt, dia ca. 25, skador /lagningar
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:28:27
3/2 10:52:23